اخبار رسول مختاری
ازاین به بعد دراین وبلاگ فقط وفقط اخبار رسول مختاری نوشته میشود...
صفحه نخست             مدیر وبلاگ            پست الکترونیک         آرشیو مطالب         عناوین مطالب
هشت فیلم برگزیده از تولیدات سال ۱۳۹۲ انجمن سینمای جوانان خمینی شهر راهی رقابت با کشورهای دیگر واستانهای دیگر درجشنواره بین اللملی فیلم کوتاه تهران شد.

اسامی این فیلم ها عبارتند از نیایش و مگس ساخته ی حجت الله معراج، آیینه به کارگردانی هادی نظریان ،حس کودکانه کاری از علیرضا حاجیان.باچشمانی بسته کاری از علی سعیدی،نقطه سرخط کاری از محمد حسین صفاریان واشتباه درست کار ی از رسول مختاری

 

پنجشنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۹۲ :: 2:36 ::  نويسنده : رسول مختاری

 

محسن صرامی نماینده منتخب خمینی شهر دیروز بعداز ظهر به دفتر انجمن سینمای جوانان خمینی شهر آمد.آقای صرامی درطی جلسه ای با بچه های انجمن آشنا شد و قرار شد که همکاری همه جانبه ایشان با این مرکز ادامه پیدا کند. در این جلسه آقای صرامی به پتانسیل های زیاد شهر اشاره نمود و افزودند که ما باید دست به دست هم داده ودر ارتقاء شهرمان در همه عرصه ها تلاش کنیم.
یکشنبه یکم اردیبهشت ۱۳۹۲ :: 11:51 ::  نويسنده : رسول مختاری

کسب جایزه فیلم نامه  اویک مجسمه نیست توسط خانم راضیه مکاریان درجشنواره سراسری حسنات رابه عموم همشهریان مخصوصا هنرمندان عزیزمان تبریک عرض می نماییم

شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ :: 13:33 ::  نويسنده : رسول مختاری
نمایشگاه عکس عاشوراییان آثاری از رسول مختاری بامحوریت محرم حسینی با حضورمسئولین شهرستانی و مردم افتتاح گردید
درافتتاحیه این نمایشگاه شهردار شهرستان از انتخاب چنین موضوعی تشکر نمود وابراز امیدواری نمود که این جور فعالیتها درسطح شهر فراگیر شود لازم به ذکر است که این نمایشگاه عکس تا 16 دی ماه از ساعت 9صبح تا 5بعدازظهر دایر می باشدوآماده میزبانی از کلیه مردم هنر دوست وعاشورایی است.
مکان:اصفهان -خمینی شهر-خ امام شمالی پشت بانک ملی مرکزی پایگاه فرهنگی امدادی هلال احمر خمینی شهر
 
 
شنبه نهم دی ۱۳۹۱ :: 14:15 ::  نويسنده : رسول مختاری

دوشنبه چهارم دی ۱۳۹۱ :: 10:35 ::  نويسنده : رسول مختاری

 درگذشت شاعر بزرگ شهرمان اصغر حاج حیدری معروف به (خاسته) را به خانواده آن مرحوم ، اهالی شعر و فرهنگ و هنر و تمامی مردم فرهنگ دوست خمینی شهر تسلیت عرض کرده و برای آن عزیز از دست رفته غفران الهی و برای بازماندگان صبر مسئلت می نماییم.

شنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۱ :: 14:6 ::  نويسنده : رسول مختاری

عزیزان برای دیدن مصاحبه تصویری به آدرس زیر مراجعه کنند.

http://www.aparat.com/v/oSyzJ
چهارشنبه پانزدهم آذر ۱۳۹۱ :: 14:50 ::  نويسنده : رسول مختاری
کانون فیلم نامه نویسی انجمن سینمای جوانان شروع به فعالیت نمود.این کانون هر هفته دوشنبه ها ساعت ۶الی ۷ بعدازظهر با حضور اساتید داستان نویسی و فیلم نامه نویسی برگزار می گرددو فیلنامه وداستان هایی که از جانب بچه ها نوشته شده است خوانده ومورد نقد وبررسی قرارمی گیرد.از علاقمندان به هنر نوشتن دعوت می شود در این جلسات شرکت نمایند.

یکشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۱ :: 23:56 ::  نويسنده : رسول مختاری
کانون فیلم نامه نویسی انجمن سینمای جوانان شروع به فعالیت نمود.این کانون هر هفته دوشنبه ها ساعت ۶الی ۷ بعدازظهر با حضور اساتید داستان نویسی و فیلم نامه نویسی برگزار می گرددو فیلنامه وداستان هایی که از جانب بچه ها نوشته شده است خوانده ومورد نقد وبررسی قرارمی گیرد.از علاقمندان به هنر نوشتن دعوت می شود در این جلسات شرکت نمایند.

یکشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۱ :: 23:56 ::  نويسنده : رسول مختاری
بااعلام اسامی فیلم های راه یافته به جشنواره بام ایران  نام یک خمینی شهری به  نام حجت الله معراج با فیلم مستند مگس به چشم می خورد.

 از میان 400اثر رسیده به دبیرخانه این جشنواره ،65 اثر از سوی هیات داوران،برای حضور در بخش رقابتی پذیرفته شده اند.

لازم به دکراست که این جشنواره با حضور فیلمسازان استان های کردستان، کرمانشاه، لرستان،همدان،اصفهان،خوزستان،کهگیلویه و بویر احمد، فارس و چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.

شنبه بیست و نهم مهر ۱۳۹۱ :: 20:25 ::  نويسنده : رسول مختاری
انجمن سینمای جوانان خمینی شهر همزمان با دفاتر کل کشور آزمون دوره یک ساله  فیلمسازی را برگزار می کند.عزیزان می توانند برای ثبت نام در این دوره تاروز چهارشنبه ۲۶/۷/۱۳۹۱به دفتر انجمن سینمای جوانان خمینی شهر مراجعه یا جهت کسب اطلا عات بیشتر با شماره تماس ۳۶۰۴۰۰۵تماس حاصل نمایند.
دوشنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۹۱ :: 16:26 ::  نويسنده : رسول مختاری
حس کودکانه به نویسندگی  و کارگردانی علیرضا حاجیان چند وقت پیش تصویربرداری شده بود والان در حال تدوین می باشد. این فیلم که به گفته کارگردانش حسی از حس هایی که همه ما در دوران کودکی خود تجربه کرده ایم و این حس رایدک کشیده ایم با تدوین هادی نظریان این فیلم آماده ارسال به جشنواره های مختلف می گردد.هادی نظریان علاوه بر تدوین نور و صدا و تصویر این کار را عهده دار بود.این فیلم حدودا ۱۰دقیقه ای  سومین اثر این کارگردان می باشد و می توان گفت بهترین اثر این کارگردان می باشد. ازدیگر عوامل این فیلم می توان به راضیه مکاریان دستیار کارگردان وبرنامه ریز، سعیدموءذنی گریم ومصعب خدادادی عکاس و فائزه وطنخواه منشی صحنه اشاره نمود.
پنجشنبه سی ام شهریور ۱۳۹۱ :: 10:50 ::  نويسنده : رسول مختاری

امروز روز سینما است این روز را به کلیه سینمایی ها و سینما دوستان خمینی شهری تبریک می گوییم.

ومعدرت می خواهیم که آنچنان که شایسته خمینی شهر ، شهر اصغر فرهادی ، محسن امیریوسفی و دیگر هنرمندان شهرمان است نمی توانیم این روز را گرامی بداریم .

دراین رابطه دیروز مراسمی در سینمای فرشچیان بچه های انجمن اصفهان برگزارکردند که رئیس انجمن سینمای جوانان اصفهان راهیابی ۴فیلم از خمینی شهر رابه جشنواره تهران تبریک گفت و ابراز موفقیت برای این دفتر رانمود. دراین مراسم فیلم جدید محمد حسین طباطبایی نیز اکران شد. این فیلم با بازی دوبازیگر خردسال  خمینی شهری به نامهای نگین کاظمی ومحمد طاها رفیعی همراه بود واکنون موفق به راهیابی به بخش بین الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران و جشنواره مقاومت شده است.

چیزی که دراین جشن بارها تکرار شد به اصفهانی ذکر کردن اصغر فرهادی بود.

البته تا ما خودمان نتوانیم برای سینمایی هایمان جشن بگیریم و نام آنها را به اسم شهر خودمان ذکر نکنیم عادی است که شهرهای دیگر یدک کش اسم هنرمندانمان شوند.

سه شنبه بیست و یکم شهریور ۱۳۹۱ :: 10:43 ::  نويسنده : رسول مختاری

 

تارنمای اختصاصی کانون عکس خمینی شهری ها شروع به فعالیت کرد.عزیزان ازاین به بعد می توانند اخبار کانون عکس خمینی شهر را به صورت آنلاین در تار نمای

www.akasankh.blogfa.com

دنبال کنند.

ضمناعزیزان می توانند برای ثبت نام در گشت های عکاسی  و عضویت دراین کانون  از طریق این تارنما اقدام کنند.

دوستانی هم که مایل به نمایش عکس وارتباط با مدیر وب هستند می توانند ازطریق ایمیل زیر اقدام کنند.

akasankh@yahoo.com

 

یکشنبه نوزدهم شهریور ۱۳۹۱ :: 11:25 ::  نويسنده : رسول مختاری
 بچه های کانون عکس خمینی شهر در روز چهارشنبه از زیبایی های  باغ گلهای اصفهان  عکاسی کردند. این گشت عکاسی با همکاری مسئولین کانون عکس خمینی شهر انجام شد.

 در این گشت مسئولین کانون عکس متذکر شدند: هر عکاس ۱۰عکس برای بانک عکاسان خمینی شهر ارائه دهد.تا دوستان زیباترین عکس ها را در پنل عکاسان قرار دهند و این عکس ها در جلساب هر هفبه کانون عکس که چهارشنبه های هر هفته ساعت ۴تا۶ بعدازظهر بر گزار می گردد مورد نقد و بررسی قرار گیرد.


برچسب‌ها: کانون عکس
پنجشنبه شانزدهم شهریور ۱۳۹۱ :: 14:55 ::  نويسنده : رسول مختاری
اعلام فيلم هاي داستاني راه يافته به بخش مسابقه ملي بيست و نهمين جشنواره فيلم كوتاه تهران

102 فيلم به بخش مسابقه داستاني ملي جشنواره راه يافت

به گزارش ستاد خبري بيست و نهمين جشنواره بين المللي فيلم كوتاه تهران؛ 102 فيلم از يك هزارو چهار فيلم رسيده به دبيرخانه جشنواره توسط هيئت انتخاب آقايان بهمن حبشي، عباس رافعي، مهدي فيوضي، كاوه بهرامي مقدم، سعيد مترصد و خانم انسيه شاه حسيني جهت حضور در بخش مسابقه داستاني جشنواره انتخاب شد.اسامي آثارراه یافته خمینی شهری به شرح ذيل است:
يك تا نود و نه ساخته اميد مقصودي خوزاني از خميني شهر،  ناتمام ساخته عليرضا ميرخاني و رنو سفادراني از خميني شهر،عبور ساخته سيد مرتضي احمدي از خميني شهر، همگام ساخته ندا وطن خواه از خميني شهر


دبيرخانه جشنواره از فيلمسازان راه يافته به بخش مسابقه خواست تا حداكثر روز شنبه هجدهم شهريور ماه نسبت به تحويل نسخه اصل فيلم با بالاترين كيفيت ممكن ( فول اچ دي – اچ دي يا حداقل دي وي) به دبيرخانه جشنواره اقدام نمايند.
قابل ذكر است چنانچه فيلم داراي زيرنويس انگليسي باشد مي تواند همراه با زيرنويس تحويل دبيرخانه جشنواره شود.
نشاني دبيرخانه جشنواره: تهران – ميدان آرژانتين – خيابان احمدقصير – خيابان نوزدهم – پلاك 9 تلفن: 88106837

چهارشنبه پانزدهم شهریور ۱۳۹۱ :: 10:17 ::  نويسنده : رسول مختاری
تصویربرداری فیلم نیمه بلندسنگ وشیشه به نویسندگی و کارگردانی محمد جواد حاجیان به پایان رسید.این فیلم مدیریت تصویر هادی نظریان و تصویر برداری احسان حیدری را دارا بود.این فیلم که قرار است اکران عمومی درشهرستان داشته باشد. علاوه بر تصویر، تدوین وصدابرداری ونورپردازی این کارنیزبر عهده هادی نظریان  می باشد.

ازدیگر عوامل این فیلم می توان به: مژگان وطنخواه منشی صحنه و ازجمله بازیگران روج الله ابراهیمی و علیرضا آقایی اشاره کرد.

سه شنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۱ :: 12:13 ::  نويسنده : رسول مختاری
دختری با روح بزرگ به نویسندگی و کارگردانی علیرضا حاجیان در حال تصویر برداری می باشد. این فیلم داستانی که ایثار دختری را درمقابل بیماران سلطانی نشان می دهندرا هادی نظریان تصویر برداری میکند.ازدیگر عوامل این فیلم سعید موذنی مدیر گریم و همکاری دوستان انجمن سینمای جوانان خمینی شهر از جمله سجاد حاج هاشمی ، افشین حاج حیدری ، فائزه وطنخواه ، مصعب خدادای ، هادی والایی  ودیگر دوستان را می توان اشاره کرد.
جمعه بیست و سوم تیر ۱۳۹۱ :: 11:50 ::  نويسنده : رسول مختاری

با معرفي55 فيلم كوتاه

اسامي فيلمسازان راه يافته به بخش مسابقه داستاني دنا اعلام شد

به گزارش روابط عمومي انجمن سينماي جوانان ايران از مجموع آثار رسيده به بخش مسابقه جشنواره دنا، با نظر هيئت انتخاب شامل آقايان سعيد رجبي فروتن، سليم غفوري و سعيد مترصد 55 فيلم به بخش مسابقه داستاني چهل و هشتمين جشنواره منطقه اي سينماي جوان  راه يافت.
که دربین این اسامی دو خمینی شهری بافیلم  های :عبور ساخته سيد مرتضي احمدي از خميني شهر، همگام ساخته ندا وطنخواه از خميني شهردیده می شود.  روابط عمومي انجمن در ادامه اعلام كرده، اسامي آثار راه يافته در ساير بخشها طي هفته گذشته از طريق سايت انجمن به نشاني www.cinemajavanan.ir ويا www.iycs.ir اعلام شده است.
48مين  جشنواره منطقه اي سينماي جوان با نام دنا از 19 تا 22 تير ماه 1391 با حضور استانهاي البرز، تهران، قم، سمنان،مازندران،قزوين، فارس، كهگيلويه وبويراحمد، بوشهر، چهارمحال و بختياري، اصفهان و يزد توسط اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كهكيلويه وبويراحمد  و انجمن سينماي جوانان ايران در ياسوج برگزار خواهد شد.

جمعه دوم تیر ۱۳۹۱ :: 9:57 ::  نويسنده : رسول مختاری
انجمن سینمای جوان علاوه برتولیدات قبلی خودباتولید دوفیلم ناتمام ومگس آماده حضور در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران می گردد.

دراین راستافیلم داستانی ناتمام به کارگردانی علیرضامیرخانی به اتمام رسید. این فیلم حدودا 12دقیقه ای نگاهی متفاوت به زندگی یک هنر مند فیلم ساز است .که ازدیگر عوامل این فیلم می توان به امیرنصر اصفهانی نویسنده،مجتبی اسپنانی تصویربرداروبازی مهدی تقی پوروبهجت لطفی اشاره کرد.

فیلم مستند داستانی مگس نیزبه نویسندگی وکارگردانی حجت الله معراج وباهمکاری اعضا انجمن سینمای جوان خمینی شهر وتهیه کنندگی نورالله کیانی درحال تولیدمی باشد.

این فیلم باورود مگسی دراتاق کودکی بخشی از هم زیستی انسان ومگس وقدرت آفرینش مگس رابه تصویر می کشد.

یکشنبه بیست و هشتم خرداد ۱۳۹۱ :: 13:8 ::  نويسنده : رسول مختاری

 

اولین گشت عکاسی دوره جدید کانون عکس خمینی شهر دردشت لاله ها خوانسار برگزار گردید. این گشت عکاسی که روز جمعه برگزار شد همراهی سرپرست انجمن سینمای جوانان نورالله کیانی را در برداشت که عکس های بچه های کانون عکس را مورد نقدوبررسی قرار میداد .آقای کیانی درپایان اذهار امیدواری کرد که این کانون با امید وتلاش فراوان به جایگاهی که سزاوارش می باشد برسد و جلسات پیاپی در انجمن برگزار نماید تا هماهنگی و همکاری بچه ها بیش از پیش شود.

دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: 23:0 ::  نويسنده : رسول مختاری
درطی این مراسم که درسالن شهرداری بصیرت خمینی شهر برگزارشد هیئت داوران عکسها لایق رتبه بندی ندیده وسه عکاس برگزیده جشنواره راانتخاب نموده اندکه این سه عکاس عبارتند از مهری عموسلطانی ، رسول شاهین واکرم گلزاری که از طرف شهرداری خمینی شهر به هر کدام یک نیم سکه بهار آزادی اهدا شد. درضمن عکس نیما علیجانی با دریافت ۸۶ رای مردمی به عنوان عکس برگزیده از نگاه بازدید کنندگان جشنواره انتخاب گردید ویک نیم سکه بهار آزادی ازطرف  شهرداری دریافت نمود. درطی این مراسم از فعالین این جشنواره تقدیربه عمل آمد وازحضور ویژه عکاسان درجشنواره تشکر گردید.

لازم به ذکر است عزیزانی که توانسته بودند به بخش مسابقه  نخستین جشنواره عکس آئینه راه پیدا کنند می توانندبا مراجعه به روابط عمومی شهرداری لوح یادبود شرکت درجشنواره رادریافت نمایند.

پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: 8:37 ::  نويسنده : رسول مختاری
نخستین جشنواره عکس آئینه خمینی شهر بعداز ده روز نمایشگاه به روزپایانی خود رسید. این روز پایانی که همراه است با اختتامیه  این جشنواره  درساعت ۱۸بعدازطهر درسالن بصیرت شهرداری   همراه است با معرفی آثاربرگزیده جشواره واهدا جوایز به این عزیزان و عکس انتخابی از طرف بازدید کنندگان لذا از کلیه عکاسان و هنرمندان عزیز دعوت به عمل می آید دراین اختتامیه شرکت نمایند.
سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: 23:34 ::  نويسنده : رسول مختاری
آغاز به کار وشروع مجددکانون عکس خمینی شهر درجشنواره عکس آئینه همراه با کارگاه آموزشی با حضور استاد غلامرضا غیاسی درخانه تاریخی سرتیپ سدهی  برگزار گردید
دراین مراسم که استاد غیاسی دوام این کانون عکس را درهمکاری وهمدلی بین بچه های کانون عکس دانستند واذهارامیدواری کردند که باشوق وعلاقه ای که دربین این بچه ها هست وبا همکاری عکاسان قدیمی این کانون به جایگاه خودش برسد.ایشان آثار راه یافته به مسابقه جشنواره خوب دیده وخواستند درسال های آینده با استحکام فراوان این جشنواره ادامه پیدا کند. .
علاقمندان به عکاسی می توانند برای عضویت در این کانون درطول جشنواره به خانه تاریخی سرتیپ سدهی وبعدازجشنواره به دفتر انجمن سینمای جوانان خمینی شهرمراجعه کرده و فرم عضویت پر کنند.
کارگاه های آموزشی، گشت عکاسی، جلسات نقد وبررسی عکاسی از اهم فعالیت های این کانون می باشد
دوشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: 22:41 ::  نويسنده : رسول مختاری
آغاز به کار وشروع مجددکانون عکس خمینی شهر درجشنواره عکس آئینه، دوشنبه ۱۷الی ۲۰همراه با کارگاه آموزشی با حضور استاد غلامرضا غیاسی درخانه تاریخی سرتیپ سدهی  برگزار میگردد.

علاقمندان به عکاسی می توانند برای عضویت در این کانون درطول جشنواره به خانه تاریخی سرتیپ سدهی  واقع درخیابان توحید مراجعه کرده و فرم عضویت پر کنند.

کارگاه های آموزشی، گشت عکاسی، جلسات نقد وبررسی عکاسی از اهم فعالیت های این کانون می باشد.

شنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: 20:33 ::  نويسنده : رسول مختاری
دراین چند وقتی که جشنواره عکس آئینه خمینی شهر شروع به کار کرده چندین سایت مارا درخبررسانی یاری کرده اند که می توان به سایت های زیر اشاره کرد.
انجمن سینمای جوانان ایران
سایت سدژ

http://www.sedezh.com/post/510

سایت مهربین خمینی شهر

http://www.mehrbin.com/post/179
فرصت آنلاین

http://www.forsatonline.ir/فرهنگ-و-اندیشه/هنر/افتتاحیه-اولین-جشنواره-عکس-آیینه-خمینی-شهر-004024

کانون عکس اصفهان

http://www.isfahanphotoclub.com/روابط-عمومی/افتتاح-اولین-چشنواره-آئینه-خمینی-شهر

ایرنا

http://esfahan.irna.ir/News/80107478/نمایشگاه-,عكس-آینه,-در-خمینی-شهر-گشایش-یافت/فرهنگی/

ایسنا

http://isfahan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=9291

وکلیه دوستان همانند ایسنا ودیگران که ما رادرساپورت خبری یاری می کنند ممنونیم.


برچسب‌ها: جشنواره عکس آئینه
سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: 22:32 ::  نويسنده : رسول مختاری
اولین کارگاه آموزشی جشنواره عکس آئینه خمینی شهر با حضور حسین شجاعی منش(عکاس ومدرس دانشگاه)برگزار شذ.این کارگاه که با استقبال فراوان عکاسان و علاقمندان به  عکاسی انجام شد بحث هایی خوبی درمورد حرفه عکاسی و نقد و بررسی هایی درمورد عکس های پذیرفته شدگان صورت گرفت.درضمن کارگاه آموزشی بعدی روز پنج شنبه ۱۴/۲/۱۳۹۱ساعت ۱۷الی ۲۰ باحضور آفای حمیدرضا صیادی (عکاس ومدیر تصویر برداری)برگزار می گردد که از کلیه علا قمندان دعوت می شود در این کارگاه شرکت کنند.

سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: 20:35 ::  نويسنده : رسول مختاری

امروز پای صحبت بعضی از دوستان درمورد جشنواره عکس آئینه نشستیم تا نظرات کسانی که دراین جشنواره هر کدام در جایگاهی فعالیت می کنند را بشنویم

درخانه سرتیپ قدم می زنم که مدیر تولید انجمن سینمای جوانان خمینی شهر را با دوربین تصویربرداری در دستش را می بینم از اوسوال می کنم که فکر می کنید جشنواره عکس آئینه چه طور برگزار می شود

هادی لبخندی می زند و ابراز خوشحالی می کنداز همکاری شهرداری و انجمن وامیدواری زیاد خود را برای همکاری بیشتربا ارگانهای دولتی شهر را با امید به پیشرفت بچه های انجمن در همه ی عرصه ها هم سو می داند.

ازآن طرف مسئول آموزش انجمن  خانم ستاره که سخت در تلاش است که جشنواره به خوبی بر گزار شود وقتی با سوال من روبرو می شود.برگزاری جشنواره در محیط تاریخی و زیبای خانه سرتیپ رابسیار زیبا می داند و می گوید این محیط با عکسهای زیبای دوستان زیباتر شده است.

خانم فائزه وطنخواه هم که در آن طرف با بچه ها درحال صحبت است جواب مرا با خستگی تمام این گونه می گوید:سختی فراوان وزحمت بسیاری را تحمل کردیم. ولی برپایی چنین جشنواره ای ارزش این همه سختی رادارد.

بچه های دیگر این گونه جواب می دهند:

خانم عموسلطانی: زیاد از انتخاب عکس ها راضی نیستم.

حسینعلی عمادی:ازحال وهوای جشنواره معلوم که جشنواره خوبی می خواهدبرگزار بشه.

خانم مختارزادگان:خوشحالم که به عنوان یک عکاس در این جشنواره سهیم هستم و امیدوارم در روزهای آینده هم چنین اتفاقات هر چه بیشتر و بهتر در شهرستان اتفاق بیافتد.

خانم مریم مختاری: صحبتی ندارم و بعد صحبت می کنم.

نیما علیجانی و کلیه دوستانی راهم که نتوانستم از زیادی کار پای صحبتشان بنشینم هم عرض خواهی می کنم.

راستی دبیر اجرایی جشنواره  نورالله کیانی هم گفتند:شما هم وقت گیر آوردیا.

نخستین جشنواره عکس آئینه خمینی شهر منتظر بازدیدشما از نمایشگاه عکس و نقطه نظرات شما در مورد این جشنواره می باشد.

روابط عمومی جشنواره عکس آئینه خمینی شهر

سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: 1:10 ::  نويسنده : رسول مختاری

سه شنبه 12/2/1391ساعت17تا20 آقای شجاعی منش(عکاس ومدرس دانشگاه)

پنج شنبه 14/2/1391ساعت 17با20 آقای حمیدرضا صیادی(عکاس ومدیرتصویربرداری)
 
کارگاه های بعدی مجددا اعلام می گردد

               

دوشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: 20:16 ::  نويسنده : رسول مختاری

افتتاحیه جشنواره آئینه خمینی شهر با حضور نماینده منتخب مجلس نهم وشهردارواعضای شورای شهرخمینی شهر  برگزارشد.دراین افتتاحیه که با استقبال بسیار زیاد هنرمندان ومردم ومسئولین شهربرگزارشدنورالله کیانی دبیر اجرایی جشنواره با تشکر ازکلیه هرمندان و عزیزانی که در این جشنواره شرکت نمودند و تشکر از کلیه کسانی که برای بهتر برگزار شدن این جشواره کمک کرده اند.پیشنهادبرگزار نمودن دومین جشنواره عکس آئینه خمینی شهر را به عزیزان و مسئولین خمینی شهر ارائه داد که این پیشنهاد ازطرف مسئولین پذیرفته شد و قرار شد که این جشنواره درسال های آینده هم ادامه داشته باشد.ایشان افزودند که نمایشگاه عکس این جشنواره تا۲۰اردیبهشت دایر می باشد و مراسم اختتامیه بیستم اردیبهشت در سالن بصیرت شهرداری برگزار می گردد که دراین اختتامیه اسامی منتخبین وعکاس برتر از دید بازدید کنندگان جوایزی اهدا میگردد.


برچسب‌ها: جشنواره عکس آئینه
یکشنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: 23:56 ::  نويسنده : رسول مختاری
 
   
  • گلوله
  • کلوب